M&A

Naše hlavní kompetence – finanční poradenství v oblasti fúzí a akvizic (M & A). Neustále jsme si vědomi, že je důležité maximalizovat ekonomický přínos z realizace projektů pro akcionáře, a úspěšně řídit M & A pro dosažení finančních a strategických účelů našich klientů.

Strategické a finanční poradenství

Společnost Eventus Advisors poskytuje finanční, ekonomické a strategické poradenství akcionářům a vedení společností, které se přiblížily k strategickým rozhodnutím, ať již rozšiřují výrobu, získávají konkurenty nebo prodávají společnost jiné společnosti ve stejném odvětví.

Právní a daňové služby

Díky jasným znalostem všech postupů a hluboké účasti na konkrétních potřebách klienta společnost Eventus Advisors vyvine a poskytne individuální řešení, které bude vyhovovat potřebám jakékoli společnosti v oblasti právních záležitostí, právního strukturálního řízení a optimalizace peněžních toků.

Výzkum a analýza trhu

Naše řešení jsou ideální pro poskytování odborných zkušeností a zdrojů pro podporu jakéhokoli podnikání.

O nás

Společnost Eventus Advisors s.r.o. byla založena v roce 2018. Poskytuje komplexní služby v oblasti podnikového financování, včetně fúzí a akvizic poradenství (M&A), poradenství v oblasti výkupu a vlastního kapitálu, průzkum trhu a analýzy, jakož i finanční a strategické poradenství.

Přečtěte si více