Strategické a finanční poradenství

Společnost Eventus Advisors poskytuje finanční, ekonomické a strategické poradenství akcionářům a vedení společností, které se přiblížily k strategickým rozhodnutím, ať již rozšiřují výrobu, získávají konkurenty nebo prodávají společnost jiné společnosti ve stejném odvětví.

Bez ohledu na to, jaká pomoc je nutná, určujeme potřeby a přání zákazníka, provádíme příslušné vyšetření, analyzujeme finanční údaje a trh, poskytujeme doporučení a po jejich schválení provádíme plán nebo zajišťujeme jeho hladký průběh. Zákazníci oceňují náš individuální přístup k jednotlivým situacím.

Schopnost zaměstnanců společnosti Eventus Advisors pochopit a stanovit náklady a podmínky podniku nebo obchodu, stejně jako ekonomické okolnosti spojené s tím, je jednou ze základních klíčových kompetencí společnosti. Bez ohledu na to, zda kupujete, prodáváte, půjčujete si nebo plánujete, je důležité, abyste se rozhodovali s vědomými obchodními údaji, pokud jde o vynikající znalosti a důkladnou analýzu. Poskytnutím analýzy společnosti nebo hodnotící zprávu zohledňujeme typ průmyslu a stav ekonomiky a děláme to na naší vysoké profesionální úrovni obchodní analýzy nebo firemních postupů hodnocení.